Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaż blaszany na wiosnę… i na cały rok

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !
Garaż blaszany na wiosnę… i na cały rok

Wiosna to także czas na zmianę opon, pozimowe naprawy i porządne sprzątanie samochodu. Jak zadbać o auto, gdy na zewnątrz robi się cieplej?

Nawet jeżeli dużo jeździsz, twoje auto przez większość czasu stoi na parkingu przed domem. Zapewnij mu bezpieczne i chronione przed opadami miejsce postojowe. My polecamy garaże blaszane. Doskonale sprawdzają się w tej roli, a są naprawdę tanie! Blaszaki można kupić już od kilkuset złotych. To koszt kilku miesięcy opłat abonamentowych za miejsce do parkowania w garażach murowanych! Co ważne, wystarczy kawałek terenu z dojazdem, by blaszak spełniał swoją funkcję.

Zamawiając go warto zastanowić się co jeszcze (oprócz auta) będzie przechowywane w środku. Wielu kierowców skarży się na brak miejsca. Wrzucenie opon zimowych, bagażnika na narty, smarów, olejów i materiałów do pielęgnacji auta sprawia, że wysiadając z samochodu trzeba się przeciskać pod ścianami. Tani garaż bladszany można zamówić na dowolny wymiar, w dowolnym kolorze. Wystarczy więc dodać po metrze z boków, by korzystanie z niego stało się wygodne i nie wymagało codziennej „gimnastyki” przy wsiadaniu. Dzięki tej powierzchni z łatwością wypakujesz zakupy lub sprzęt sportowy, a także postawisz półki, pozwalające uporządkować samochodowe akcesoria. Zmieścisz również rower, narty i inne sezonowe graty.

Jeżeli cenisz sobie komfort i nie lubisz przepłacać, tani garaż blaszany z Maritomu jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie! Przydaje się nie tylko zimą, ale również przez cały rok! Przekonaj się na własnej skórze! Montaż na terenie całego kraju oferujemy gratis!

ZOBACZ INNE WPISY

5 zalet garaży blaszanych w zimie 10.12.2020

5 zalet garaży blaszanych w zimie

Poprzedni post
Montaż garażu w czasie pandemii 04.04.2020

Montaż garażu w czasie pandemii

Następny post