Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Filc antykondensacyjny

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

Filc antykondensacyjny - sposób na eliminację wilgoci w garażu blaszanym.

W naszej ofercie pojawiła się nowość - jest nią samoprzylepny, antykondensacyjny filc, grubości 0,5mm, spajany z blachą już na etapie produkcji. Pozwala on wyeliminować zjawisko skraplania się pary wodnej (pojawiające się, gdy występują różnice temperatur między wnętrzem i zewnętrzem blaszaka) i dodatkowo wyciszyć wnętrze.

Filc spełnia swoją funkcję na dwa sposoby. Po pierwsze - wchłania wilgoć, która skrapla się na blasze, dzięki czemu nie kapie ona na przechowywane przedmioty. Po drugie - izoluje termicznie, co zmniejsza różnice temperatur, które są przyczyną skraplania pary wodnej i jej osiadania we wnętrzu garażu.

Zalety oferowanego przez firmę Maritom filcu:

  • Jest idealnie dopasowany (montuje się go na etapie produkcji blaszaka) - nie odstaje, nie odkleja się i nie zwisa nieestetycznie nad głową jak inne materiały o podobnej funkcji.
  • Zapobiega skraplaniu się wody i osiadaniu wilgoci, a także jej skapywaniu na przechowywane przedmioty (wnętrze pozostaje suche).
  • Jest trwały, wytrzymały i estetyczny. Szybko schnie, bo woda nie kumuluje się w jednym miejscu, ale jest rozprowadzana po całej jego powierzchni.
  • Pozwala poprawić izolację termiczną i akustyczną garażu blaszanego (uniemożliwia mocne nagrzewanie się lub wychładzanie wnętrza i wycisza je).
  • Nie wymaga skomplikowanego czyszczenia i konserwacji (łatwo go umyć przy pomocy zwykłej wody i myjki ciśnieniowej).
  • Jest ognioodporny.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów garaż blaszany z filcem! Szczegółowe informacje są dostępne w naszym biurze - zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się więcej.

1 Blacha dachowa bez filcu
2 Blacha dachowa z filcem
3 Porównanie blachy dachowej bez filcu i z filcem