Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaże blaszane Lubelskie

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 30.06.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

Garaże blaszane w lubelskim
Firma Maritom świadczy usługi produkcji i montażu garaży blaszanych w lubelskim. Oferujemy pełny zakres prac związanych z postawieniem blaszaka: od wyprodukowania go według indywidualnych projektów, poprzez transport, aż po posadowienie i zakotwiczenie garażu blaszanego na terenie województwa lubelskiego.

Zamów garaż blaszany w lubelskim - nasza oferta
Garaże blaszane produkowane przez Maritom to wysokiej jakości produkty. Wykonywane są z blachy stalowej I gatunku, w najnowszej konstrukcji, gwarantującej im stabilność i trwałość. Każdy powstaje według indywidualnego projektu. Najczęściej tworzymy blaszaki w standardowych wymiarach i ze standardowymi rozwiązaniami technicznymi (dach jednospadowy, brama dwuskrzydłowa). 
W naszej fabryce powstają również garaże blaszane według indywidualnych specyfikacji: o zwiększonej długości, szerokości lub wysokości, z bramą uchylną (otwieraną do góry) i dodatkowymi oknami, a także z dwuspadowym dachem. Całość uzupełnia zamykana na certyfikowany zamek brama, pozwalająca chronić przechowywane rzeczy przed kradzieżą.

Jak zamówić garaż blaszany na terenie lubelskiego?
Wybierz garaż blaszany w lubelskim korzystając z kalkulatora na stronie https://www.maritom.pl/konfiguruj-garaz.html. Przez cały czas składania zamówienia będziesz mieć na bieżąco aktualizowany podgląd, pozwalający zobaczyć jak będzie wyglądał twój blaszak w rzeczywistości. Możesz dowolnie modyfikować wszystkie dostępne kryteria lub skorzystać z oferty na garaż standardowy.  Znajdziesz go w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach.

Montaże garaży blaszanych - lubelskie
Mieszkasz w lubelskim? Garaż blaszany wysokiej jakości dostarczy ci Maritom! Dowozimy i montujemy garaże blaszane na terenie całej Lubelszczyzny: od dużych miast takich jak Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Biłgoraj czy Świdnik, aż po mniejsze miejscowości (Puławy, Zamość, Włodawa, Tomaszów Lubelski).
Blaszaki są produkowane w formie pojedynczych elementów (nie w całości). W wyznaczonym terminie są one transportowane we wskazane przez klienta miejsce na terenie woj. lubelskiego i składane przez naszą ekipę. To fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy w 30 minut są w stanie złożyć blaszaka z poszczególnych części i przygotować go do użytku. Klient powinien sam zakotwiczyć garaż, ale w lubelskim istnieje możliwość wykupienia takiej usługi w naszej firmie. Specjaliści z Maritom wykonają ją wraz z dostawą garażu (jest to usługa płatna dodatkowo - prosimy pytać o szczegóły w naszym biurze).
Terminy dostaw i montażu są ustalane indywidualnie po zakończeniu procesu produkcji wybranego garażu blaszanego. Szczegóły dotyczące montażu garaży blaszanych na terenie lubelskiego otrzymasz w naszym biurze obsługi klienta. Produkcja zazwyczaj trwa maksymalnie kilka dni (przy większych zmianach do 2-3 tygodni). Po wyprodukowaniu blaszaka według twojej specyfikacji zostanie on dostarczony i zamontowany na terenie lubelskiego.

Garaże blaszane Lubelskie Wyceń i KUP