Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaże blaszane Wielkopolskie

Powrót do strony głównej
LETNIA PROMOCJA

LETNIA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.07.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

Garaże blaszane - woj. wielkopolskie
Jeżeli mieszkasz na terenie woj. wielkopolskiego i zastanawiasz się nad zakupem garażu blaszanego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Maritom. Jesteśmy producentem blaszaków, które słyną z wysokiej jakości, dokładności wykonania i trwałości. Dołącz do naszych klientów!

Garaże blaszane wielkopolskie - zamówienia
W naszym zakładzie produkujemy zarówno garaże blaszane w standardowych wymiarach (na jeden lub dwa samochody) oraz według indywidualnych specyfikacji. Każdy garaż wykonywany jest po złożeniu zamówienia przez klienta, zgodnie z ustalonym projektem. Klient ma możliwość modyfikowania wzoru zgodnie z własnymi potrzebami. Na życzenie wykonujemy bramę otwieraną do góry (zamiast tradycyjnej dwuskrzydłowej), spad dachu w wybranym kierunku (lub dach dwuspadowy), a także dodatkowe drzwi lub okna w wybranych przez klienta miejscach. 
Wszystkie szczegóły ustalamy na etapie zamówienia. Wizualizację garażu można podejrzeć na naszej stronie https://www.maritom.pl/konfiguruj-garaz.html, składając od razu zamówienie online. Zlecenia przyjmujemy również telefonicznie lub mailem. 

Specyfikacja garaży blaszanych - wielkopolskie
Garaż blaszane dla Wielkopolskiego są produkowane z blachy stalowej, ocynkowanej I gatunku lub malowane na jeden z kolorów dostępnych w naszej palecie barw RAL. Obie powłoki gwarantują wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Nie szkodzi im wilgoć, mróz oraz śnieg, co sprawia, że blaszaki są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących trwałego rozwiązania. Sprawdzają się zarówno jako miejsce parkingowe (zadaszone i zabezpieczone przed włamaniem), jak również różnego rodzaju podręczne schowki i magazyny.

Montaż garaży blaszanych w Wielkopolsce
Po zakończeniu produkcji garaże blaszane na terenie Wielkopolski są instalowane przez naszą ekipę w umówionym z odbiorcami terminie. Montaż polega na złożeniu blaszaka z poszczególnych elementów. 
Sercem jest stabilna, wytrzymała konstrukcja, skręcana na śrubach. Garaż jest kotwiony do podłoża (za dodatkową opłatą, można to również wykonać samodzielnie). Do zadań klienta należy również przygotowanie fundamentów, na których blaszak zostanie ustawiony. To ważne, by były one stabilne i dobrze wykonane, bo do nich będzie zakotwiczona cała konstrukcja. O tym jak wykonać fundament pod garaż blaszany przeczytać można na naszej stronie https://www.maritom.pl/podloze-pod-garaz.html. Informacji udziela również biuro obsługi klienta Maritom.
Osadzenie garażu blaszanego na terenie wielkopolskiego trwa do godziny. Klient płaci za blaszaka po zakończeniu zlecenia, czyli po zamontowaniu go w wyznaczonym miejscu.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeżeli wciąż zastanawiasz się czy warto kupić blaszaka. W Wielkopolsce biuro obsługi klienta pomoże ci wybrać odpowiedni model lub stworzyć własny projekt. Dołącz do grupy naszych klientów, którzy już korzystają z garaży blaszanych w wielkopolskim!

Garaże blaszane Wielkopolskie Wyceń i KUP