Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaże blaszane Śląsk

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

Garaże blaszane Śląsk
Najlepszej jakości garaże blaszane na Śląsku można kupić w firmie Maritom. Specjalizujemy się w produkcji blaszaków w różnych wymiarach, aranżacjach oraz kolorach. Produkujemy również garaże na indywidualne zamówienie, zgodnie z dostarczonymi przez klientów wytycznymi.

Garaże blaszane Śląsk - nasza oferta na wykonanie i montaż
Umożliwiamy również spersonalizowanie garażu. Oznacza to, że klient może samodzielnie zadecydować o poszczególnych elementach wykończenia. Personalizacji podlega m.in. rodzaj bramy (uchylna lub klasyczna), dodatkowe drzwi lub okna, rodzaj dachu (jedno lub dwuspadowy, spad w wybranym kierunku) oraz wymiar. Zapewniamy szybką realizację zlecenia (w przypadku zamówienia standardowej wielkości nawet w 2 dni) oraz bezpłatną dostawę i montaż garażu blaszanego na Śląsku.
Obsługujemy wszystkie miasta na terenie Górnego Śląska i Zagłębia: od aglomeracji katowickiej (Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Tychy), dawne miasta wojewódzkie (Bielsko - Biała, Częstochowa) oraz małe miejscowości. Dojeżdżamy również w góry (Wisła, Ustroń, Cieszyn, Żywiec). Montaż i transport są darmowe. 
Oferujemy także inne usługi (odpłatnie), które są niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego użytkowania garażu blaszanego. Mowa oczywiście o wykonaniu odpowiednich fundamentów oraz zakotwiczeniu blaszaka. Zachęcamy do zaglądnięcia na naszą stronę www, gdzie znaleźć można porady jak prawidłowo zabezpieczyć garaż blaszany lub do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, jeżeli nie chcesz tego robić samodzielnie. 

Dlaczego warto zamówić garaże blaszane na Śląsku w Maritom? 

  • Trwałość. Nasze garaże blaszane na Śląsku stoją latami. Wysokiej jakości komponenty w połączeniu z dobrym wykonaniem i prawidłowym zakotwiczeniem sprawiają, że blaszaki z Maritomu są odporne na warunki atmosferyczne i upływ czasu.
  • Szybkie terminy. Staramy się wykonać garaże blaszane oraz montaż w woj. śląskim jak najszybciej. Zazwyczaj w kilka, kilkanaście dni od zamówienia nasi klienci mogą już korzystać z w pełni funkcjonalnego blaszaka.
  • Jakość wykonania. Korzystamy z materiałów najwyższego, pierwszego gatunku, produkowanych w Polsce i UE. To gwarantuje ich trwałość i bezproblemową eksploatację przez wiele lat.
  • Dostawa i montaż na terenie całej Polski. Wykwalifikowana ekipa w umówionym terminie przyjeżdża pod wskazany adres żeby zamontować garaż blaszany. Na Śląsku korzystamy z kilku grup montażowych, by nasi klienci nie musieli długo czekać na swojego blaszaka.
  • Wysokie standardy obsługi klienta. Zapewniamy kulturalną i pomocną obsługę klienta. Można się z nami kontaktować telefonicznie i mailem.
  • Płatność przy odbiorze. Nie wymagamy zaliczek i zadatków. Garaż blaszany jest opłacany przez naszych klientów dopiero po zamontowaniu, gdy już wiadomo jak wygląda i czy wszystko jest zgodnie z projektem.

Trwałe, dokładnie wykończone i bezpieczne modele garaży blaszanych na Śląsku zamówisz w Maritomie! Pamiętaj, dostaniesz u nas blaszaki w standardowych wymiarach (jedno- i dwustanowiskowe), jak również wykonane według twoich indywidualnych projektów. Zapraszamy!

Garaże blaszane Śląsk Wyceń i KUP