Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaże blaszane Pomorskie

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

Garaże blaszane - Pomorskie
Garaże blaszane w województwie pomorskim oferowane są przez firmę Maritom. Warto je wybrać ze względu na najlepsze materiały konstrukcyjne (blacha ocynkowana I gatunku), dbałość o szczegóły wykonania i wysokie standardy obsługi klienta. 

Nasza oferta: garaże blaszane Pomorskie
Chcesz kupić tradycyjny garaż blaszany w pomorskim? A może szukasz czegoś specjalnego, dopasowanego do twoich potrzeb? W obu przypadkach zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W Maritomie wykonujemy garaże według specyfikacji klienta, jak również w tradycyjnych wielkościach i wykończeniu. Oprócz produkcji zapewniamy także dostawę i montaż garaży blaszanych na terenie pomorskiego.
U nas szybko przekonasz się że zakup blaszaka to nic trudnego. Zadzwoń do naszego biura obsługi klienta lub samodzielnie wybierz garaż blaszany z montażem na terenie woj. pomorskiego na naszej stronie https://www.maritom.pl/konfiguruj-garaz.html. Ustalisz tam wszystkie szczegóły i zobaczysz jak będzie wyglądać twój blaszak dzięki wizualizacji wprowadzanych zmian. 
Jesteśmy otwarci na zmiany jakie wprowadzisz. Możesz wybrać różne wymiary, zmienić usytuowanie lub rodzaj bramy, kierunek spadu dachu, a także dodać okno lub drzwi w dowolnym miejscu. Na życzenie klienta malujemy garaże blaszane montowane w pomorskim na różne kolory. Do wyboru jest kilkanaście barw z palety RAL. Można również pozostać przy standardowej wersji z blachy ocynkowanej. 
Nasze garaże blaszane są odporne na warunki atmosferyczne, trwałe i bezpieczne. Każda brama zamykana jest na certyfikowany zamek, a montaż blaszaka przez wykwalifikowaną ekipę gwarantuje długotrwałą i bezpieczną eksploatację.

Montaż garaży blaszanych w pomorskim
W woj. pomorskim garaże blaszane są transportowane i montowane przez ekipę z wieloletnim doświadczeniem w tego typu pracach. Zapewnia to profesjonalną realizację zlecenia od początku do końca, a użytkownikowi gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania blaszaka.
Zamawiający powinien przygotować podłoże pod garaż (o tym jak to zrobić piszemy na naszej stronie), a po posadowieniu blaszaka zakotwiczyć go. Usługi te można za dodatkową opłatą zlecić naszej ekipie montażowej. 
Transport i montaż garaży blaszanych na terenie pomorskiego odbywa się w ustalonych wcześniej terminach. Realizacja zamówienia (od potwierdzenia zlecenia do wykonania garażu) zajmuje nam między 2 a 21 dni, w zależności od wprowadzanych przez klienta zmian i liczby innych zleceń. O terminie zostaniesz poinformowany przez nasze biuro z odpowiednim wyprzedzeniem, by mieć czas na przygotowanie terenu. W umówionym dniu ekipa montażowa z pomorskiego zamontuje twój garaż blaszany w wyznaczonym miejscu.
Maritom od ponad 15 lat zajmuje się produkcją i montażem garaży blaszanych w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy!

Garaże blaszane Pomorskie Wyceń i KUP