Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Wiaty śmietnikowe

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

Wiaty śmietnikowe pozwalają elegancko i estetycznie zagospodarować miejsce przechowywania koszy na śmieci. Dzięki nim pojemniki i ich otoczenie są utrzymane w porządku. Schowki na kosze produkowane przez Maritom s. c. są dopracowane i przemyślane. Wykonujemy je z cynkowanych ogniowo profili zamkniętych, gwarantujących stabilność i sztywność konstrukcji. Jest ona tym samym odporna na trudne warunki atmosferyczne, takie jak np. silny wiatr. Wiaty śmietnikowe są kotwione do podłoża, co dodatkowo uniemożliwia ich przesuwanie się.

Kolorystyka naszego budynku na kosze jest dowolna - można wybrać kolor z palety dostępnej na naszej stronie. Stawiamy na eleganckie i stonowane barwy, dobrze komponujące się z otoczeniem. Można zamówić wiatę śmietnikową w zieleni, brązach lub odcieniach szarości i grafitu.

Dostęp do kubłów na śmieci ułatwia szeroka furtka (w standardzie 200 cm, ale na życzenie może być dowolnej szerokości), pozwalająca z łatwością wyjmować i wkładać pojemniki na swoje miejsce po opróżnieniu. Panelowy układ z prześwitami między poszczególnymi elementami wiaty zapewnia wentylację pomieszczenia i zapobiega nagrzewaniu się wnętrza. Zamknięcie na rygiel i klucz gwarantuje dostęp wyłącznie dla właścicieli.

Nasze domki na kosze są trwałe i nie tracą swoich właściwości w trakcie użytkowania. Można je stosować nie tylko jako wiaty śmietnikowe, ale również jako schowki na rowery lub przydomowe schowki na narzędzia ogrodnicze. Możliwość zamówienia wiaty według indywidualnego projektu pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb i otoczenia.