Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaże blaszane Podkarpackie

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

Garaże blaszane - podkarpackie
Dla wszystkich osób poszukujących zadaszonego miejsca do parkowania lub sezonowego schowka mamy dobrą wiadomość! Produkowane przez Maritom tanie garaże blaszane w podkarpackim są już dostępne. Zapewniamy wykonanie blaszaka według projektu, dostawę na terenie województwa i darmowy montaż przez wykwalifikowaną ekipę. Cechuje nas jakość i wysokie standardy obsługi klienta. Sprawdź nas!

Jak można wykorzystać garaż blaszany?
Nasze garaże blaszane sprawdzają się w wielu zastosowaniach. Oprócz tradycyjnych (jako zadaszone, bezpieczne miejsce do parkowania samochodu), można je wykorzystywać w charakterze schowków na narzędzia ogrodnicze, magazynów, warsztatów i dodatkowych pomieszczeń tymczasowych. Przestrzeń wewnętrzna sprawia, że łatwo je dowolnie zagospodarować, np. dodając półki lub stoły robocze. Stabilność i trwałość konstrukcji oraz jakość materiałów użytych do produkcji garażu blaszanego sprawiają, że blaszak posłuży przez wiele sezonów. 

Indywidualny projekt garażu blaszanego - Podkarpacie
Możliwość personalizacji garażu blaszanego dostępna przy zamówieniach z terenu woj. podkarpackiego obejmuje:

  • Bramę (opcja zamiany standardowej bramy dwuskrzydłowej na otwieraną do góry)
  • Dach (dwuspadowy lub jednospadowy o wybranym kierunku spadu)
  • Wymiary - szerokość, wysokość i długość garażu blaszanego, pozwalająca na dopasowanie go do indywidualnych wymagań, miejsca posadowienia lub ilości samochodów
  • Kolorystykę - oferujemy garaże blaszane w klasycznej kolorystyce (blacha ocynkowana) lub w wybranym przez klienta kolorze z naszej palety (ponad 20 barw w standardzie RAL).
  • Możliwość wykonania dodatkowych otworów drzwiowych i okiennych we wskazanych przez klienta miejscach.

Montaż garaży blaszanych na terenie podkarpackiego
Garaż blaszany na terenie podkarpackiego jest dowożony przez ekipę montażową z naszej firmy w postaci elementów do złożenia. Montaż jest gratis. Odbywa się w ustalonym z klientem terminie, we wskazanym przez niego miejscu. 

Prosimy pamiętać o tym, że teren pod blaszaka powinien być odpowiednio przygotowany. Minimum to wyrównanie powierzchni i płyty betonowe lub cegły w rogach konstrukcji. Najlepiej jednak wykonać porządniejsze fundamenty, co pozwoli na bezpieczne i stabilne osadzenie garażu. Blaszaki muszą zostać zakotwiczone do podłoża / fundamentu, aby nie zostały zniszczone w trakcie np. wichury.
Montaże garaży blaszanych na terenie podkarpackiego są realizowane przez ekipę z naszej firmy, zgodnie z harmonogramem. Przed przyjazdem zostaną Państwo powiadomieni o opcjonalnych terminach i nasze biuro klienta uzgodni ten najlepiej pasujący. Skontaktujemy się z Państwem w tej sprawie, gdy zamówienie zostanie zrealizowane na naszym zakładzie produkcyjnym. 

Produkcja garażu blaszanego na Podkarpaciu - terminy
Wyprodukowanie poszczególnych elementów nie zajmuje nam więcej niż do 7 dni (w przypadku, gdy są to standardowe wzory garażu blaszanego). W podkarpackim oferujemy również możliwość zamówienia wersji zindywidualizowanej, tworzonej na podstawie projektu klienta. Taki blaszak jest produkowany do 2-3 tygodni. Montaż garażu blaszanego na Podkarpaciu nie zajmuje zazwyczaj więcej niż godzinę, dzięki czemu nie muszą Państwo marnować całego dnia.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na garaże blaszane z montażem w woj. podkarpackim. Gwarantujemy jakość, trwałość konstrukcji, wykwalifikowaną ekipę oraz wysokie standardy obsługi klienta.

Garaże blaszane Podkarpackie Wyceń i KUP