Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaże blaszane Małopolska

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

Garaże blaszane Małopolska - wykonanie, transport, montaż
Maritom jest producentem garaży blaszanych. W małopolskiej Laskowej mieści się nasza firma i zakład produkcyjny, w którym od wielu lat powstają estetyczne i trwałe blaszaki w różnych wymiarach. Zapewniamy montaż naszych produktów na terenie całej Polski, a także w Europie. 

Nasza oferta: garaże blaszane Małopolska
Oferujemy wykonanie i montaż garaży blaszanych na terenie Małopolski, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Gwarantujemy wykonanie blaszaka zgodnie z zamówieniem, z wysokiej jakości materiałów (blacha ocynkowana I gatunku). Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań technicznych, zapewniających trwałość i stabilność konstrukcji.
Na życzenie klienta malujemy garaż blaszany na dowolny kolor z naszej palety RAL, a także wykonujemy personalizację, dodając okna, drzwi, zmieniając rodzaj dachu lub bramy. Nasze blaszaki są dostosowane do montażu automatyki do bram.

Montaż garaży blaszanych w Małopolsce
Zapewniamy transport zamówionego garażu blaszanego w Małopolsce i okolicach. Obsługujemy takie miasta jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Brzesko, Bochnia, Limanowa i inne. Dojeżdżamy również do mniejszych miejscowości, m.in. Wieliczki, Miechowa, Andrychowa, Kęt i Trzebini.
Montaż garażu blaszanego w Małopolsce jest wykonywany przez wykwalifikowaną ekipę, która w umówionym terminie stawia się u klienta z całym sprzętem. Do zadań klienta należy przygotowanie miejsca pod garaż (fundamenty, wylewka, płyty lub bloczki betonowe). Ekipa montuje garaż, może również go zakotwiczyć za dodatkową opłatą. Montaż garaży blaszanych w Małopolsce jest bezpłatny.

Czas wykonania: garaże blaszane Małopolska
Czas realizacji zamówienie zależy od jego rodzaju. Garaże blaszane, w standardowych wymiarach (m.in. 3x5m, 4x6m, 6x5m) bez indywidualnych zmian klienta, realizujemy najszybciej, najczęściej w kilka dni roboczych. Do 21 dni trzeba poczekać na blaszaki realizowane według indywidualnej specyfikacji klienta. Warto jednak wcześniej zadzwonić i zapytać, bo termin realizacji może być znacznie szybszy, w zależności od ilości i rodzaju zamówień.
Na montaż garażu blaszanego w Krakowie, Tarnowie, Nowym Targu, Oświęcimiu, Chrzanowie i Nowym Sączu umawiamy się najczęściej w przeciągu tygodnia. W mniejszych miejscowościach takich jak Myślenice, Zakopane, Bochnia, Skawina, Olkusz, Gorlice (i innych) czas realizacji jest ustalany indywidualnie. Zawsze informujemy telefonicznie o terminach, dobierając taki, jaki pasuje klientowi.
Szukasz producenta blaszaków, chcesz kupić i zamontować garaż blaszany na obszarze Małopolski? Skontaktuj się z nami! Zapewniamy wysoką jakość materiałów, profesjonalne wykonanie, szybką realizację zamówienia i ekipę, która przywiezie i zamontuje garaż blaszany w woj. małopolskim zgodnie z najwyższymi standardami. Firma Maritom zaprasza do współpracy!

Garaże blaszane Małopolska Wyceń i KUP