Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaże typowe

Powrót do strony głównej
LETNIA PROMOCJA

LETNIA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.07.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

W garażu blaszanym powinno znaleźć się miejsce przede wszystkim na samochód – lub dwa w przypadku konstrukcji podwójnych. Jednak przetrzymywanie pojazdu nie jest jedynym zastosowaniem blaszaków. Równie często pełnią one bowiem rolę małego warsztatu przydomowego. Mocny i stabilny garaż może zostać wyposażony w dodatkowe półki oraz stół warsztatowy. Poza tym blaszak może odgrywać też rolę magazynku na narzędzia ogrodnicze czy rowery. W wielu sytuacjach garaże blaszane pełnią w jakimś stopniu wszystkie wymienione funkcje.

Dlatego też nasz blaszaki przydomowe wykonane są z wytrzymałych kątowników zimnogiętych, zapewniających stabilność i sztywność całej konstrukcji. Szkielet pokryty jest ocynkowaną blachą typu trapez T-7 w przypadku ścian bocznych oraz T-12 na dachu. Są to elementy odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu po latach użytkowania zachowują swój początkowy wygląd. Całości dopełniają bramy zamykane ryglami oraz zamkiem na klucz. Wyróżnić można blaszane garaże z bramami otwieranymi do góry oraz uchylanymi na boki.

Wszystkie elementy przywieziemy do Ciebie i złożymy na miejscu. Możesz wybrać jeden z kilku popularnych sposobów mocowania do podłoża. Najpewniejsze jest wykonanie osobnego fundamentu pod blaszak. Jednak w wielu sytuacjach wystarczą stopy betonowe. Natomiast rozwiązaniem pośrednim jest cienka wylewka pod garaż. Wybór optymalnego mocowania zależny jest przede wszystkim od podłoża. Montaż naszego garażu wykonujemy gratis na terenie całego kraju.