Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Montaż garażu w czasie pandemii

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 30.06.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !
Montaż garażu w czasie pandemii

Chcąc chronić naszych klientów i pracowników przed koronawirusem COVID-19 wspieramy akcję #zostanwdomu. Dlatego wprowadziliśmy kilka zmian, dzięki którym realizacja zamówienia i montaż blaszaka są całkowicie bezpieczne i zgodne z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi.

1. Zamówienie garażu blaszanego
Jeżeli nie chcesz narażać się na bezpośredni kontakt  z pracownikami naszej firmy skorzystaj z innej form zamówienia, które nie wymagają wychodzenia z domu:

•    Sklep w którym oferujemy typowe garaże oraz kojce dla psów najczęściej zamawiane przez naszych klientów. W łatwy oraz szybki sposób można dokonać zamówienia.
•    Konfigurator na naszej stronie.To aplikacja, która krok po kroku prowadzi klienta przez wszystkie wybory, niezbędne do dokonania zamówienia. Dodatkowo mają tu Państwo do dyspozycji wizualizację, która pozwala zobaczyć jak będzie wyglądał zamówiony blaszak.
•    Zamówienie telefoniczne - możecie Państwo zadzwonić do naszej firmy i uzgodnić z konsultantem wszystkie szczegóły.
•    Zamówienie e-mail - wystarczy wysłać nam maila ze specyfikacją blaszaka, a nasze biuro skontaktuje się z Państwem, podając wycenę garażu i informacje o terminie realizacji.

2. Wykonanie garażu blaszanego
Garaż jest produkowany w naszej firmie, gdzie stosujemy się do wszystkich zaleceń i obostrzeń sanitarnych, mających zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Ze względu na nie termin wykonania może ulec niewielkiemu przedłużeniu. Prace realizujemy według kolejności napływania.

3. Dostawa i montaż garażu blaszanego
Tak jak dotychczas, do zadań klienta należy wykonanie podłoża pod garaż (więcej informacji na https://www.maritom.pl/podloze-pod-garaz.html). Ekipa montażowa dojeżdża pod wskazany adres. Nie musicie Państwo uczestniczyć w montażu - wystarczy, że wskażecie miejsce, gdzie garaż ma zostać ustawiony, a ekipa wykona swoją pracę bez konieczności kontaktowania się z klientem.

4. Płatności
Chcąc uniknąć bezpośredniego kontaktu pracowników i klientów zachęcamy do płatności internetowych, bezgotówkowych. Przed dostawą, gdy garaż będzie już gotowy do zamontowania, zostaną Państwo powiadomieni o numerze konta, na które można dokonać wpłaty. Po jej zaksięgowaniu ekipa przyjedzie na miejsce, by sfinalizować zalecenie. Jeżeli chcą Państwo kupić garaż blaszany na raty, prosimy zapoznać się z informacjami na https://www.maritom.pl/informacje/raty.html. Służymy telefoniczną pomocą w wypełnianiu wniosku.
Jeżeli chcą Państwo zapłacić gotówką to nadal dajemy taką możliwość. Rozliczenie po montażu przebiega całkowicie bezpieczne i zgodne z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi

 

ZOBACZ INNE WPISY

5 zalet garaży blaszanych w zimie 10.12.2020

5 zalet garaży blaszanych w zimie

Poprzedni post
Jeszcze zdążysz przed zimą! 20.01.2020

Jeszcze zdążysz przed zimą!

Następny post