Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

5 zalet garaży blaszanych w zimie

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !
5 zalet garaży blaszanych w zimie

Zastanawiasz się jak rozwiązać problem lodowato zimnego wnętrza auta i codziennego skrobania szyb? Boisz się o swój samochód, gdy na zewnątrz ciemno, zimno, pada śnieg lub deszcz?

Najlepszym rozwiązaniem jest garaż, ale nie każdy może sobie na niego pozwolić. Nie zawsze jest też możliwość wynajęcia lub kupienia zadaszonego miejsca parkingowego w okolicy domu. Dlatego warto skorzystać z rozwiązań alternatywnych. Jeżeli masz miejsce z dojazdem by postawić na nim blaszaka, to zrób to! Pomoże on tobie (i twojemu pojazdowi) przetrwać zimę w komfortowych warunkach.

To rozwiązanie ma wiele atutów, dzięki którym najbliższe miesiące nie będą uciążliwe i męczące, a twoje auto na wiosnę będzie w tak samo dobrym stanie jak teraz. Poznaj 5 zalet garaży blaszanych!

  1. Zadaszone, suche miejsce do parkowania. To jedna z najważniejszych zalet. Po pierwsze, nie musisz co chwilę skrobać zaszronionych szyb. Po drugie wypakowywanie rzeczy z auta i pakowanie ich jest o wiele przyjemniejsze, gdy nie robisz tego przy padającym śniegu i zimnym wietrze. Po trzecie, zapomnij o problemach z parkowaniem na przydomowych parkingach - wolne miejsce zawsze będzie na ciebie czekało!
  2. Bezpieczeństwo. Garaże blaszane są zamykane na klucz i mają w drzwiach certyfikowany zamek. Złodzieje starają się unikać tego typu miejsc, bo dostanie się do nich zajmuje wiele czasu. Wybiorą łatwiejszy cel, a twoje auto będzie bezpieczne.
  3. Więcej miejsca na inne rzeczy. Każdy kierowca wie, że samochód to nie tylko pojazd, ale też mnóstwo akcesoriów do niego. Opony letnie, płyny eksploatacyjne, bagażnik na rowery, narzędzia do naprawy, foteliki dziecięce - jest ich mnóstwo i trzeba je gdzieś przechowywać. W blaszaku bez problemu można wygospodarować dodatkowe miejsce pod ścianami i postawić tam półkę na wszystkie samochodowe graty. I nie tylko samochodowe!
  4. Szybki montaż w dowolnym miejscu. Garaż blaszany można postawić właściwie wszędzie - wystarczy mieć do niego dojazd, by móc korzystać przez cały rok. Nie wymaga robienia fundamentów (chociaż jest to zalecane, ale można go postawić również na kilku płytach chodnikowych). Jest skręcany na śrubach, ma stalową konstrukcję i kotwiczy się go, co zapewnia stabilność i odporność na warunki atmosferyczne (np. na porywiste wiatry). 
  5. Łatwy demontaż. Zaletą blaszaka jest równie szybki montaż, co demontaż. Nie musisz się przejmować tym, że garaż będzie stał w wyznaczonym miejscu latami. Planujesz w tym miejscu coś innego i garaż ci przeszkadza w realizacji planu? W kilka chwil go zdemontujesz lub przeniesiesz. Możesz korzystać z niego tylko w zimie lub zostawić na stałe jako schowek na różne rzeczy, które nigdzie nie mają swojego miejsca. 

Tanie garaże blaszane są rozwiązaniem, które pozwala zapewnić samochodom bezpieczeństwo i odpowiednie warunki zimą. Ułatwiają komfortowe korzystanie z auta bez względu na pogodę i są świetnym pomysłem na dodatkowy schowek, mieszczący rzeczy nie używane tą porą roku. Realizacja zamówienia zazwyczaj nie trwa więcej niż dwa tygodnie, więc to najlepszy czas na podjęcie decyzji. Zdążysz jeszcze przed atakiem prawdziwej zimy!

ZOBACZ INNE WPISY

Montaż garażu w czasie pandemii 04.04.2020

Montaż garażu w czasie pandemii

Poprzedni post
Jeszcze zdążysz przed zimą! 20.01.2020

Jeszcze zdążysz przed zimą!

Następny post