Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Hu, hu, ha, zima zła!

Powrót do strony głównej
Hu, hu, ha, zima zła!

Takie temperatury oznaczają kłopot z odpaleniem auta i uciążliwe skrobanie szyb z lodu. Na drogi wylewana jest solanka (mająca zapobiegać ich zamarzaniu), która nie służy karoserii. Na zniszczenie narażone są również uszczelki (szczególnie te przy szybach, gdy przypadkowo zahaczycie je przy skrobaniu). Jest ślisko i trudno znaleźć miejsce do parkowania, bo wszyscy przesiadają się w auta.

Nie ma chyba kierowcy, który nie marzyłby wówczas o ciepłym, suchym garażu, gdzie szyby są zawsze czyste, samochód nie jest ochlapywany przez inne przejeżdżające pojazdy, a temperatura nie wymaga dwóch par rękawiczek. Tylko jak stać się jego właścicielem?

Jeżeli w waszej okolicy nie ma możliwości wynajmu garażu, polecamy blaszaki. To nieskomplikowana konstrukcja, pozwalająca w niecałą godzinę cieszyć się zadaszonym, suchym i czystym miejscem do parkowania. Garaże blaszane wykonujemy ze stali I gatunku, ocynkowanej lub malowanej - to zabezpiecza je przed korozją.

Składa się je z części na miejscu, u klienta. Równie łatwo można je zdemontować, gdy nie są już potrzebne. Z doświadczenia jednak wiemy, że często to, co miało być miejscem postojowym tylko w zimie, w lecie doskonale sprawdza się jako schowek na ogrodowe graty lub mały warsztat. O przechowalni rowerów i innego sprzętu sportowego nie wspominając!

Mimo, że zima już w pełni, ciągle nie jest za późno. Blaszaki montujemy cały rok, na terenie całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji i skonfigurowania własnego garażu. Realizujemy również indywidualne projekty klientów!

ZOBACZ INNE WPISY

ABC garażu blaszanego 06.03.2019

ABC garażu blaszanego

Poprzedni post
Zastanawiasz się jak zabezpieczyć samochód na zimę? 25.10.2018

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć samochód na zimę?

Następny post