Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaż blaszany - idealny schowek na wyciągnięcie ręki

Powrót do strony głównej
Garaż blaszany - idealny schowek na wyciągnięcie ręki

Wiele osób nie może sobie pozwolić na przechowywanie tego typu rzeczy w domu. Zostawiają je w ogólnodostępnych pomieszczeniach lub piwnicach. Tam nierzadko ulegają one zniszczeniu lub są przedmiotem kradzieży. Jak zabezpieczyć swoje mienie przez zimę?

Maritom poleca tanie garaże blaszane. Blaszak doskonale sprawdza się w roli schowka na niepotrzebne akurat przedmioty i sprzęt, a także ma wiele innych zalet. Oto wybrane z nich:

1.      Bezpieczeństwo. Każdy z naszych garaży blaszanych jest zamykany na certyfikowany zamek. Drzwi i elementy konstrukcji są wykonywane w sposób uniemożliwiający ich podważenie i dostanie się do środka przez osoby postronne.

2.      Wygoda - wiesz dokładnie gdzie jest cały twój sprzęt i inne rzeczy. Nie musisz upychać go po szafach i piwnicach, a potem - gdy akurat okaże się potrzebny - przeszukiwać całego mieszkania. Wszystko czeka na ciebie w garażu blaszanym.

3.      Przestrzeń - duża powierzchnia zapewnia łatwy dostęp do rzeczy. Wszystkie są dostępne bez konieczności przekopywania się przez sterty niepotrzebnych przedmiotów. I co ważne - zmieści się i rower, i kosiarka, i narty dziecka…

4.      Dowolność aranżacji - chcesz mieć stojaki na rowery dla całej rodziny? Nie ma problemu! Wolisz półki pod sufitem na akcesoria samochodowe? Już się robi! A może uniwersalne regały na pudła i przetwory? Też zmieszczą się w naszym garażu blaszanym. To jak zagospodarujesz wnętrze zależy tylko od ciebie!

5.      2 w 1 - oprócz schowka na niepotrzebne rzeczy zyskasz również zadaszone miejsce do parkowania samochodu. Pomyśl tylko: zima, śnieg, mokro, a ty wsiadasz suchą stopą do auta, którego nie musisz co rano oskrobywać z lodu. Kusząca perspektywa, prawda?

Dodatkowym atutem jest to, że każdy garaż blaszany z Maritomu można dostosować do swoich potrzeb. Jeżeli chcesz mieć wejście z innej strony, dodatkowe okno lub inny rodzaj dachu to nie musisz rezygnować z blaszaka. Wykonujemy również projekty niestandardowe, zgodnie z wytycznymi klienta. Po prostu wybierz poszczególne elementy konstrukcyjne na naszej stronie, w bezpłatnym kalkulatorze garaży blaszanych Maritom http://www.maritom.pl/konfiguruj-garaz.html Zapraszamy!

ZOBACZ INNE WPISY

ABC garażu blaszanego 06.03.2019

ABC garażu blaszanego

Poprzedni post
Zastanawiasz się jak zabezpieczyć samochód na zimę? 25.10.2018

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć samochód na zimę?

Następny post