Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Garaż blaszany - idealny schowek na wyciągnięcie ręki

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !
Garaż blaszany - idealny schowek na wyciągnięcie ręki

Wiele osób nie może sobie pozwolić na przechowywanie tego typu rzeczy w domu. Zostawiają je w ogólnodostępnych pomieszczeniach lub piwnicach. Tam nierzadko ulegają one zniszczeniu lub są przedmiotem kradzieży. Jak zabezpieczyć swoje mienie przez zimę?

Maritom poleca tanie garaże blaszane. Blaszak doskonale sprawdza się w roli schowka na niepotrzebne akurat przedmioty i sprzęt, a także ma wiele innych zalet. Oto wybrane z nich:

1.      Bezpieczeństwo. Każdy z naszych garaży blaszanych jest zamykany na certyfikowany zamek. Drzwi i elementy konstrukcji są wykonywane w sposób uniemożliwiający ich podważenie i dostanie się do środka przez osoby postronne.

2.      Wygoda - wiesz dokładnie gdzie jest cały twój sprzęt i inne rzeczy. Nie musisz upychać go po szafach i piwnicach, a potem - gdy akurat okaże się potrzebny - przeszukiwać całego mieszkania. Wszystko czeka na ciebie w garażu blaszanym.

3.      Przestrzeń - duża powierzchnia zapewnia łatwy dostęp do rzeczy. Wszystkie są dostępne bez konieczności przekopywania się przez sterty niepotrzebnych przedmiotów. I co ważne - zmieści się i rower, i kosiarka, i narty dziecka…

4.      Dowolność aranżacji - chcesz mieć stojaki na rowery dla całej rodziny? Nie ma problemu! Wolisz półki pod sufitem na akcesoria samochodowe? Już się robi! A może uniwersalne regały na pudła i przetwory? Też zmieszczą się w naszym garażu blaszanym. To jak zagospodarujesz wnętrze zależy tylko od ciebie!

5.      2 w 1 - oprócz schowka na niepotrzebne rzeczy zyskasz również zadaszone miejsce do parkowania samochodu. Pomyśl tylko: zima, śnieg, mokro, a ty wsiadasz suchą stopą do auta, którego nie musisz co rano oskrobywać z lodu. Kusząca perspektywa, prawda?

Dodatkowym atutem jest to, że każdy garaż blaszany z Maritomu można dostosować do swoich potrzeb. Jeżeli chcesz mieć wejście z innej strony, dodatkowe okno lub inny rodzaj dachu to nie musisz rezygnować z blaszaka. Wykonujemy również projekty niestandardowe, zgodnie z wytycznymi klienta. Po prostu wybierz poszczególne elementy konstrukcyjne na naszej stronie, w bezpłatnym kalkulatorze garaży blaszanych Maritom http://www.maritom.pl/konfiguruj-garaz.html Zapraszamy!

ZOBACZ INNE WPISY

5 zalet garaży blaszanych w zimie 10.12.2020

5 zalet garaży blaszanych w zimie

Poprzedni post
Montaż garażu w czasie pandemii 04.04.2020

Montaż garażu w czasie pandemii

Następny post