Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Zakup garażu przez Internet

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 30.06.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !
Zakup garażu przez Internet
My podpowiadamy - najłatwiej kupić blaszaka w sieci! Dlaczego?
 
Po pierwsze – pełny przegląd oferty
W Internecie znajdziemy wszystko, co oferuje producent garaży blaszanych. Na stronach firmowych można przeczytać o materiałach, jakie są używane do produkcji blaszaków oraz o stosowanych rozwiązaniach technicznych. Warto zajrzeć również do galerii realizacji. Daje to wyobrażenie o tym jak będzie wyglądał nasz blaszak w rzeczywistości i potwierdza renomę firmy. 
Zakup przez Internet to także duży komfort: strony możemy przeglądać o dowolnej porze dnia, nie ruszając się z własnego domu (nie trzeba zdążyć w godzinach otwarcia firmy). Kiedy już wybierzemy blaszaka dla siebie, czas na krok drugi – zamówienie. To także można zrobić online.
 
Po drugie – wygodny zakup
Na stronach niektórych producentów blaszaków dostępne są specjalne kalkulatory. To aplikacja, która pozwala na wybranie poszczególnych elementów naszego nowego garażu blaszanego. Można się zdecydować na wersję standardową lub dostosować produkt końcowy do celu, do którego będzie używany i miejsca, gdzie będzie stał. Do dyspozycji klientów jest zazwyczaj kilka wielkości konstrukcji, bram, okien, zamknięć i pełna kolorystyka w jakiej można zamówić blaszaka. Cena aktualizuje się na bieżąco, wraz z wprowadzanymi zmianami. Kalkulator bardzo często wyposażony jest w podgląd, gdzie od razu można zobaczyć jak będzie wyglądał nasz nowy garaż blaszany
 
Po trzecie – wygodna płatność
Po skonfigurowaniu blaszaka wybieramy usługi dodatkowe (np. kotwiczenie garażu) i decydujemy o sposobie zapłaty (całość lub raty). Wszystkie formalności związane z kredytem są załatwiane z pomocą konsultantów producenta garaży. Po kliknięciu kup teraz wystarczy poczekać na potwierdzenie zamówienia. Zawsze można skontaktować się z firmą telefonicznie lub mailowo żeby dograć szczegóły. 
W kilka dni od zamówienia odezwie się telefon z informacjami o terminie montażu. A w wyznaczonym dniu ekipa przyjedzie, postawi blaszaka i zadaszone miejsce na samochód, warsztat lub schowek na narzędzia będzie gotowe!

ZOBACZ INNE WPISY

5 zalet garaży blaszanych w zimie 10.12.2020

5 zalet garaży blaszanych w zimie

Poprzedni post
Montaż garażu w czasie pandemii 04.04.2020

Montaż garażu w czasie pandemii

Następny post