Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Bezpieczny garaż blaszany

Powrót do strony głównej
Bezpieczny garaż blaszany

Kupując je trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które sprawią, że nasz samochód będzie tam w pełni bezpieczny.

Pewny, atestowany zamek

Bezpieczny garaż blaszany powinien łatwo się zamykać, a wszystkie elementy muszą być dopasowane do siebie. W starszym modelu korzystaliśmy z zamków z dużym kluczem, który nie był najwygodniejszy w użyciu. Teraz i klucz jest mniejszy, i bezpieczeństwo (dzięki nowej wkładce) większe. Nowe blaszaki Maritom wyposażone są bowiem w zamek z atestem, który można zamykać i otwierać zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Dodatkowo zamieniliśmy uchwyt do otwierania na klasyczną klamkę, a jedno ze skrzydeł drzwi zamykane jest za pomocą rygla. Uniemożliwia on otwarcie lub podważenie drzwi od zewnątrz.

Porządna konstrukcja

Tanie garaże blaszane nie zawsze charakteryzują się wystarczającą sztywnością konstrukcji i stabilnością posadowienia, co może wpływać na bezpieczeństwo przechowywanych w nich przedmiotów i aut. Garaże blaszane Maritom posiadają specjalnie wzmacnianą konstrukcję z ocynkowanych ceowników, która nie traci swoich właściwości z upływem czasu (nie koroduje). Solidne zawiasy montowane na nitach uniemożliwiają uszkodzenie lub podważenie drzwi.

Odpowiednia kłódka

Decydując się na garaż blaszany warto zainwestować także w porządną kłódkę z dobrym mechanizmem zamykającym. Każdy blaszak firmy Maritom wyposażony jest w specjalne „uszka”, służące do jej zamocowania. Zdecydowanie polecamy kłódki zabudowane, do których nie można się łatwo dostać i które trudniej przeciąć narzędziami. Nieatestowane, chińskie produkty stosunkowo łatwo otworzyć – wykorzystuje się w nich najtańsze komponenty, nie mające tak wysokiej wytrzymałości jak licencjonowane zamknięcia. Oszczędność może być więc pozorna.

Prawidłowe posadowienie i kotwienie garażu zapewnia stabilność konstrukcji i dopasowanie wszystkich elementów. Dlatego też w naszej firmie wykonują to doświadczeni pracownicy, którzy znają się na swoim fachu. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo i wygodę codziennego korzystania.

ZOBACZ INNE WPISY

Garaż blaszany czy drewniany schowek na narzędzia - co wybrać? 22.05.2019

Garaż blaszany czy drewniany schowek na narzędzia - co wybrać?

Poprzedni post
ABC garażu blaszanego 06.03.2019

ABC garażu blaszanego

Następny post