Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Bezpieczny garaż blaszany

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 30.06.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !
Bezpieczny garaż blaszany

Kupując je trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które sprawią, że nasz samochód będzie tam w pełni bezpieczny.

Pewny, atestowany zamek

Bezpieczny garaż blaszany powinien łatwo się zamykać, a wszystkie elementy muszą być dopasowane do siebie. W starszym modelu korzystaliśmy z zamków z dużym kluczem, który nie był najwygodniejszy w użyciu. Teraz i klucz jest mniejszy, i bezpieczeństwo (dzięki nowej wkładce) większe. Nowe blaszaki Maritom wyposażone są bowiem w zamek z atestem, który można zamykać i otwierać zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Dodatkowo zamieniliśmy uchwyt do otwierania na klasyczną klamkę, a jedno ze skrzydeł drzwi zamykane jest za pomocą rygla. Uniemożliwia on otwarcie lub podważenie drzwi od zewnątrz.

Porządna konstrukcja

Tanie garaże blaszane nie zawsze charakteryzują się wystarczającą sztywnością konstrukcji i stabilnością posadowienia, co może wpływać na bezpieczeństwo przechowywanych w nich przedmiotów i aut. Garaże blaszane Maritom posiadają specjalnie wzmacnianą konstrukcję z ocynkowanych ceowników, która nie traci swoich właściwości z upływem czasu (nie koroduje). Solidne zawiasy montowane na nitach uniemożliwiają uszkodzenie lub podważenie drzwi.

Odpowiednia kłódka

Decydując się na garaż blaszany warto zainwestować także w porządną kłódkę z dobrym mechanizmem zamykającym. Każdy blaszak firmy Maritom wyposażony jest w specjalne „uszka”, służące do jej zamocowania. Zdecydowanie polecamy kłódki zabudowane, do których nie można się łatwo dostać i które trudniej przeciąć narzędziami. Nieatestowane, chińskie produkty stosunkowo łatwo otworzyć – wykorzystuje się w nich najtańsze komponenty, nie mające tak wysokiej wytrzymałości jak licencjonowane zamknięcia. Oszczędność może być więc pozorna.

Prawidłowe posadowienie i kotwienie garażu zapewnia stabilność konstrukcji i dopasowanie wszystkich elementów. Dlatego też w naszej firmie wykonują to doświadczeni pracownicy, którzy znają się na swoim fachu. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo i wygodę codziennego korzystania.

ZOBACZ INNE WPISY

5 zalet garaży blaszanych w zimie 10.12.2020

5 zalet garaży blaszanych w zimie

Poprzedni post
Montaż garażu w czasie pandemii 04.04.2020

Montaż garażu w czasie pandemii

Następny post