Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Tanie garaże blaszane idealne na jesień i zimę!

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 30.06.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !
Tanie garaże blaszane idealne na jesień i zimę!

Wraz z końcem lata wzrasta zainteresowanie garażami blaszanymi. Popularne „blaszaki” to najlepszy (i najtańszy sposób) na uchronienie samochodu przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. To także doskonałe miejsce na schowanie narzędzi do prac na działce, zorganizowanie zadaszenia dla warsztatu lub też tymczasowego magazynu na letnie meble ogrodowe. Tym bardziej, że każdy garaż blaszany można dostosować do swoich potrzeb, zarówno pod względem wielkości, jak również kolorystyki i przyjętych rozwiązań technicznych.

Tanie garaże blaszane można zamówić przez Internet na naszej stronie, bez ruszania się z fotela. Wybierając krok po kroku rozwiązania techniczne, tworzy się „blaszaka”  dopasowanego do swoich oczekiwań i potrzeb. A wybór jest bogaty. Można zażyczyć sobie różne rodzaje dachów (płaskie, ze spadem w różnych kierunkach lub dwuspadowe), drzwi uchylane do góry (wraz z automatem), dodatkowe okna i drzwi po bokach garażu blaszanego. Efekty swoich prac można cały czas obserwować na podglądzie. A wszystko bez dopłat za indywidualny projekt i z montażem przez specjalistyczną ekipę na wskazanym miejscu, na terenie całego kraju. Cena „blaszaka” nigdy nie była aż tak atrakcyjna, biorąc pod uwagę wliczony w nią zakres usług, mnóstwo możliwości wykorzystania i znikomą ilość czasu, poświęconą na zamówienie garażu. Również czas realizacji jest atrakcyjny – wykonanie zadaszonego miejsca parkingowego na samochód lub tymczasowego magazynu nie zajmie więcej niż 2 tygodnie – i to nawet tych garaży blaszanych, które powstają według niestandardowych projektów. 

Każdego, kto jeszcze się zastanawia czy warto, zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam z pewnością przekona się, że warto.

ZOBACZ INNE WPISY

5 zalet garaży blaszanych w zimie 10.12.2020

5 zalet garaży blaszanych w zimie

Poprzedni post
Montaż garażu w czasie pandemii 04.04.2020

Montaż garażu w czasie pandemii

Następny post