Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

ABC garażu blaszanego

Powrót do strony głównej
LETNIA PROMOCJA

LETNIA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.07.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !
ABC garażu blaszanego

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pięć pytań stawianych nam najczęściej przez klientów:

1.Mam mało miejsca, czy mogę zmienić wymiary garażu blaszanego?

Tak. Każdego blaszaka wykonujemy dokładnie według specyfikacji podanej przez klienta. Może on modyfikować wszystkie elementy: wysokość, szerokość, długość, rodzaj dachu i bramy, rozmieszczenie okien i drzwi oraz kolorystykę.

2.Kiedy dostanę wycenę? Czy wymagana jest zaliczka?

Wycenę można zrobić samodzielnie na stronie https://www.maritom.pl/konfiguruj-garaz.html. Po wyborze określonych elementów klient ma możliwość sprawdzić na wizualizacji co zamawia. Wycena (zamówienie) jest przez nas potwierdzane. Nie ma konieczności płacenia zaliczki - wszystko rozliczamy w momencie montażu blaszaka na miejscu.

3.Czy usługi dodatkowe i transport są płatne?

Transport jest płatny natomiast montaż na terenie całego kraju są darmowe. Klient powinien jedynie przygotować podłoże pod garaż blaszany (fundament, stopy betonowe, płyty chodnikowe lub inne stabilne miejsce do osadzenia blaszaka) oraz zakotwiczyć garaż od razu po postawieniu. Kotwiczenie może być również wykonane przez naszych pracowników - jest to usługa płatna.

4.Ile będę czekać na realizację zlecenia?

Standardowe garaże blaszane jesteśmy w stanie wykonać nawet w dwa dni. W przypadku zamówienia blaszaka według indywidualnej specyfikacji ten czas może się wydłużyć. Zazwyczaj garaż jest gotowy w ok. 2 tygodnie, w wyjątkowych sytuacjach zdarza się, że trwa to o tydzień dłużej.

5.Jak dostarczany jest garaż?

Garaż blaszany jest dostarczany w częściach, które są składane na miejscu. Nasi pracownicy mają wszystkie niezbędne narzędzia i dostęp do mediów (agregaty prądotwórcze). Elementy blaszaka są przewożone samochodami o DMC do 12t i długości max 10m.
Jeżeli masz inne pytania, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem klienta (https://www.maritom.pl/poradnik-klienta.html) lub bezpośredniego skontaktowania się z naszym biurem obsługi.

ZOBACZ INNE WPISY

5 zalet garaży blaszanych w zimie 10.12.2020

5 zalet garaży blaszanych w zimie

Poprzedni post
Montaż garażu w czasie pandemii 04.04.2020

Montaż garażu w czasie pandemii

Następny post