Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć samochód na zimę?

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2024

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

GARAŻE RETRO DUO RĄBEK

Sprawdź naszą nowość
WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !
Zastanawiasz się jak zabezpieczyć samochód na zimę?

Rozwiązaniem twoich problemów jest zakup garażu blaszanego. To inwestycja, dzięki której zyskasz zadaszony parking dla auta i podręczny schowek na swoje rzeczy, nie wydając na to majątku.
Oto garść argumentów przemawiająca za zakupem blaszaka:
1.    Koszty. Nie oszukujmy się - cena odgrywa często kluczową rolę. Koszt postawienia garażu murowanego to duży wydatek. Wynajem zadaszonego miejsca do parkowania również przestaje się szybko opłacać. Blaszaka można mieć już za kilkaset złotych, a zapewnia wszystko to, co garaż murowany: bezpieczeństwo, zadaszenie, miejsce do przechowywania różnych akcesoriów samochodowych i pewność, że miejsce do parkowania zawsze czeka pod domem.
2.    Uniwersalność. Blaszaki można dowolnie wykorzystywać, nie tylko do garażowania auta. To także doskonałe schowki na narzędzia i sprzęt ogrodniczy, przechowalnia rowerów i innych akcesoriów sportowych, a także miejsce do majsterkowania czy napraw auta. Większe garaże można również wykorzystywać na pomieszczenia gospodarcze, handlowe lub szatnie.
3.    Możliwość adaptacji do każdego miejsca. Każdy blaszak powstaje na indywidualne zamówienie, według indywidualnej specyfikacji. Można zażyczyć sobie dowolne wymiary, różne rodzaje drzwi i dachu, a także dodatkowe okna. Dzięki temu nasze garaże zmieszczą się wszędzie tam, gdzie będziesz chciał/a je postawić - po prostu zamów taki, który idealnie dopasuje się do twojego miejsca.
4.    Trwałość. Blaszak nie jest tak trwały jak garaż murowany, ale wystarczająco, by zapewnić bezpieczne miejsce do przechowywania auta i innych sprzętów. Całość skręcana jest na śrubach, składa się z grubych profili gwarantujących sztywność konstrukcji. Ściany i dach są wykonywane z blachy ocynkowanej I gatunku, co zapewnia długotrwałe użytkowanie i odporność na warunki atmosferyczne.
5.    Szybki montaż i demontaż. Zaletą blaszaków jest również szybki montaż (trwa kilkadziesiąt minut, wykonuje go wyspecjalizowana ekipa, która przyjeżdża na miejsce w wyznaczonym terminie) oraz możliwość zdemontowania w razie potrzeby. Gdy potrzebujesz- używasz. Gdy nie potrzebujesz - możesz rozłożyć na poszczególne elementy. Decyzja należy do ciebie!
Tanie blaszaki to rozwiązanie, które zawsze się opłaca. Zainwestuj w bezpieczeństwo swojego auta, zyskaj zadaszone miejsce parkingowe z garażami z Maritomu. Z nami masz gwarancję trwałości i profesjonalnego wykonania prac!
 

ZOBACZ INNE WPISY

5 zalet garaży blaszanych w zimie 10.12.2020

5 zalet garaży blaszanych w zimie

Poprzedni post
Montaż garażu w czasie pandemii 04.04.2020

Montaż garażu w czasie pandemii

Następny post