Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Tani blaszak? Na raty!

Powrót do strony głównej
Tani blaszak? Na raty!

Marzysz o garażu blaszanym, ale nie chcesz za niego płacić jednorazowo? Wybierz korzystne raty, które oferujemy we współpracy z dwoma bankami.

Jak kupić na raty? Oto krótki poradnik krok po kroku!

1.      Wybierz garaż blaszany dla siebie

Wejdź na naszą stronę www.maritom.pl i skorzystaj z kalkulatora garażu (https://www.maritom.pl/konfiguruj-garaz.html). Możesz tam określić, jak będzie wyglądał twój nowy blaszak. Wszystkie zmiany, które wprowadzisz, będą od razu widoczne na podglądzie. Na dole strony system automatycznie wyliczy ile wyniesie całkowita cena blaszaka. Kliknij przycisk kup teraz - zostaniesz przeniesiony/a na stronę z danymi kontaktowymi.

2.      Sprawdź, która oferta ratalna jest najkorzystniejsza

Wypełnij swoje dane i wybierz sposób płatności. Na stronie znajdziesz linki do dwóch banków: Santander Consumer Bank lub Credit Agricole. Możesz sprawdzić, który z nich zaoferuje ci lepsze warunki na zakup garażu blaszanego, zaznaczając jedną z opcji zakupu na raty i klikając na przycisk oblicz ratę. System pozwoli ci wybrać warunki spłaty kredytu np. ilość rat lub wysokość własnego wkładu. Sprawdź co bardziej ci się opłaca!

3.      Wróć na stronę zamówienia (https://www.maritom.pl/konfiguruj-garaz.html) i potwierdź zakup.

Jako sposób płatności wybierz raty Santander Consumer Bank lub raty Credit Agricole - te, które są dla ciebie korzystniejsze.

4.      Zdecyduj czy samodzielnie wypełnisz wniosek do banku (przez Internet), czy wolisz zrobić to z pomocą doradcy.

Zaznacz odpowiednie okienko (raty z doradcą lub raty przez Internet). Potwierdź zamówienie garażu.

5.      Zamówienie trafia do systemu Maritomu i zostaje przyjęte. Czekaj na kontakt z banku, który pozwoli ci dopełnić formalności kredytowych.

6.      Po załatwieniu formalności bankowych rozpoczynamy realizację twojego zlecenia. Twój nowy, tani blaszany garaż już wkrótce będzie gotowy!

Zadzwoń do naszych doradców, jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z zakupem na raty. Jesteśmy do twojej dyspozycji i chętnie pomożemy w wypełnieniu wniosku!

ZOBACZ INNE WPISY

ABC garażu blaszanego 06.03.2019

ABC garażu blaszanego

Poprzedni post
Zastanawiasz się jak zabezpieczyć samochód na zimę? 25.10.2018

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć samochód na zimę?

Następny post