Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Kojce dla psów

Powrót do strony głównej

Ważnym aspektem naszej działalności jest produkcja kojców dla psów. Przy ich tworzeniu wykorzystujemy materiały wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców. Dopracowujemy każdy szczegół, dbamy o wysoką estetykę oraz staranne wykończenie.

 

Producent z wieloletnim doświadczeniem

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednia wiedza. Dzięki tym czynnikom jesteśmy w stanie wykonać trwałe, a także estetycznie wyglądające kojce dla psów, które z powodzeniem będą mogły pełnić swoją funkcję. W razie potrzeby służymy klientowi radą zarówno na etapie wyboru kojca, jak i w kwestiach technicznych.

 

Wysoka jakość w przystępnej cenie

W naszej firmie wierzymy, że wysoka jakość wcale nie musi iść w parze z nadmiernymi wydatkami, dlatego oferowane przez nas kojce dostępne są w atrakcyjnych cenach. Proponowane przez nas ceny obejmują nie tylko wykonanie samego kojca dla psa, ale również jego montaż i to na terenie całej Europy.

 

Kojec zgodny z potrzebami

W naszej firmie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego jesteśmy otwarci na oczekiwania osób, które korzystają z naszych usług. Dostosowujemy się do wymagań i wykonujemy zarówno kojce według gotowych wzorów, jak i te specjalnie na zamówienie, zgodnie z dostarczoną specyfiką.

 

Nasze produkty pozwolą zapewnić komfortowe warunki dla każdego zwierzęcia. Kojce dla psów wykonywane są z materiałów gwarantujących bezpieczeństwo zwierząt, co możliwe jest dzięki zastosowaniu w produkcji profili ocynkowanych nieposiadających ostrych krawędzi.