Maritom S.C.
Skonfiguruj garaż Wyprzedaż Poradnik Klienta

Kojce dla psów

Powrót do strony głównej
WIOSENNA PROMOCJA

WIOSENNA PROMOCJA

Obniżamy dla Was ceny aż o 10%
Promocja trwa do 31.05.2023

WIATY ŚMIETNIKOWE

WIATY ŚMIETNIKOWE

Sprawdź naszą ofertę !

Ważnym aspektem naszej działalności jest produkcja kojców dla psów. Przy ich tworzeniu wykorzystujemy materiały wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców. Dopracowujemy każdy szczegół, dbamy o wysoką estetykę oraz staranne wykończenie.

 

Producent z wieloletnim doświadczeniem

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednia wiedza. Dzięki tym czynnikom jesteśmy w stanie wykonać trwałe, a także estetycznie wyglądające kojce dla psów, które z powodzeniem będą mogły pełnić swoją funkcję. W razie potrzeby służymy klientowi radą zarówno na etapie wyboru kojca, jak i w kwestiach technicznych.

 

Wysoka jakość w przystępnej cenie

W naszej firmie wierzymy, że wysoka jakość wcale nie musi iść w parze z nadmiernymi wydatkami, dlatego oferowane przez nas kojce dostępne są w atrakcyjnych cenach. Proponowane przez nas ceny obejmują nie tylko wykonanie samego kojca dla psa, ale również jego montaż i to na terenie całej Europy.

 

Kojec zgodny z potrzebami

W naszej firmie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego jesteśmy otwarci na oczekiwania osób, które korzystają z naszych usług. Dostosowujemy się do wymagań i wykonujemy zarówno kojce według gotowych wzorów, jak i te specjalnie na zamówienie, zgodnie z dostarczoną specyfiką.

 

Nasze produkty pozwolą zapewnić komfortowe warunki dla każdego zwierzęcia. Kojce dla psów wykonywane są z materiałów gwarantujących bezpieczeństwo zwierząt, co możliwe jest dzięki zastosowaniu w produkcji profili ocynkowanych nieposiadających ostrych krawędzi.